Cowellmedi Co. Ltd.

to najstarsza z firm zajmujących się implantologią stomatologiczną w Korei Południowej. Jest liderem innowacji i pionierem we wprowadzaniu najnowszych technologii do swojej oferty. Cowellmedi jest producentem implantów od 1994 roku w którym jako pierwsza wprowadziła na rynek Korei Południowej system implantologiczny. Obecnie głównymi produktami firmy są implanty, narzędzia stomatologiczne oraz materiały do przeszczepów kostnych. W 2011 roku firma Cowellmedi wprowadziła na rynek system implantologiczny CWM Inno posiadający wszystkie wymagane certyfikaty jakości w USA oraz UE. W 2014 system został udoskonalony poprzez pokrycie implantów powłoką SLA-SH®. Najnowszym osiągnięciem firmy jest uzyskanie patentu na implanty z powierzchnią pokrytą materiałem kostnym rhBMP-2.


Planmeca Oy

jest światowym liderem w zakresie technologii medycznych, dystrybuującym swoje produkty do ponad 120 krajów świata. Szeroka gama oferowanych produktów obejmuje unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania. Planmeca Oy ze swoją siedzibą w Helsinkach, w Finlandii, jest największą firmą należącą do Planmeca Group, działającą w branży sprzętu stomatologicznego, pozostającą przy tym w rękach prywatnych. Oferowane przez nas unity stomatologiczne, urządzenia do obrazowania oraz rozwiązania z zakresu oprogramowania są zarówno opracowywane, jak i produkowane w Helsinkach, w Finlandii.


3M

zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów i produktów stomatologicznych, takich jak: cementy dentystyczne, materiały do wypełnień, implanty dentystyczne, materiały wyciskowe, maski dentystyczne, produkty do wybielania zębów i wiele innych. Ich produkty są wspierane przez zespół ekspertów i oparte na naukowych rozwiązaniach, co pozwala zapewnić profesjonalistom dentystycznym niezawodne narzędzia do pracy, które skracają czas zabiegu i zwiększają zadowolenie pacjentów. Dzięki temu lekarze mogą poczuć się pewniej o zdrowie swoich pacjentów oraz o swoją praktykę.


DiaDent

od 1985 roku jest czołowym producentem i eksporterem artykułów dentystycznych, takich, jak materiały eksploatacyjne, narzędzia i drobny sprzęt. Posiadają główną siedzibę w Korei Południowej i współpracują z ponad 127 krajami na całym świecie.

Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji produktów endodontycznych, w szczególności gutaperki i ćwieków papierowych. Otrzymała certyfikat ISO 9001 i znak CE, co potwierdza ich zaangażowanie w jakość produktów. Stale rozwija swoją ofertę i inwestuje w badania oraz rozwój, aby zapewnić wysokiej jakości produkty dla branży stomatologicznej. Ich zaangażowanie w tworzenie najlepszych produktów stanowi podstawę sukcesu marki.

DiaDent wyraża wdzięczność za wybór ich produktów i z zadowoleniem będzie dalej służyć w tworzeniu lepszej praktyki dentystycznej.


Grupa AJAX

działa na rynku od 2007 roku. Po kilkunastu latach rozwoju opracowaliśmy ponad 100 patentów. AJAX stał się jednym z wiodących producentów sprzętu stomatologicznego. Dysponując siecią dystrybucji w ponad 100 krajach, zaopatrzenie stomatologiczne AJAX przyjmuje zasadę „szybkie pytanie, szybka odpowiedź” jako główny pomysł na obsługę klienta. Jako odpowiedzialna globalna marka, AJAX nieustannie zapewnia najwyższą jakość i dokłada wszelkich starań, aby wspierać naszych klientów i dostarczać najnowsze udogodnienia, takie jak: wyposażenie klinik, wyposażenie gabinetów, dentystyczny sprzęt chirurgiczny i pediatryczny sprzęt stomatologiczny.


Bien-Air Dental

to światowy lider w produkcji najwyższej jakości mikrosilników, kątnic, turbin i rękojeści do urządzeń implantologicznych. Od samego początku firma Bien-Air postawiła wysoko poprzeczkę, potwierdzając swoje doświadczenie w mikromechanice. Pierwsze turbiny firmy zostały uznane za najbardziej niezawodne i trwałe na rynku. W niekończącej się pogoni za innowacjami firma zrobiła decydujący krok w latach 70., wprowadzając swój pierwszy silnik elektryczny. Znane z wyjątkowej precyzji i wydajności instrumenty Bien-Air szybko stały się popularne wśród dentystów. Z siedzibą główną w Bienne, dwoma zakładami produkcyjno-montażowymi w Noirmont (Szwajcaria) i ośmioma spółkami zależnymi, Bien-Air zatrudnia obecnie ponad 400 pracowników na całym świecie. Innowacyjne i niezawodne produkty, wysokiej jakości sieć dystrybucji i wiodąca obsługa klienta sprawiają, że Bien-Air jest specjalistą numer jeden w dziedzinie instrumentów obrotowych i systemów medycznych.

Zgodnie z obowiązującym prawem potwierdzam, że jestem profesjonalistą z branży medycznej. Jestem świadomy, że informacje dostępne na stronie internetowej mogą zawierać treści marketingowe oraz informacje, dotyczące wyrobów medycznych, skierowane wyłącznie do osób wykonujących zawód medyczny.
Zgodnie z obowiązującym prawem potwierdzam, że jestem profesjonalistą z branży medycznej. Jestem świadomy, że informacje dostępne na stronie internetowej mogą zawierać treści marketingowe oraz informacje, dotyczące wyrobów medycznych, skierowane wyłącznie do osób wykonujących zawód medyczny.
Darmowa wysyłka od 250 zł